שמים דגש על הקרינה

מטרתנו להוביל את שוק השירותים והפתרונות בתחום הקרינה הבלתי מייננת בישראל תוך שמירה על רמה גבוהה ביותר של ידע ומקצועיות, איכות העבודה ואיכות השירות!

למעלה מ-15 שנים עברו מאז שחברו יחדיו השותפים תא”ל במיל’ חיים שקד, תא”ל במיל גבי נוה, חתן פרס בטחון ישראל עמוס דגן, ומר ליאור נוה, בעל תואר שני במנהל עסקים על מנת להקים את ‘דגש מדידות, הנדסה וייעוץ בע”מ’, במהלכן עבדו השותפים במרץ על מנת להעצים ולהצמיח את החברה בכדי להפוך אותה למה שהיא היום- החרה המובילה בשוק הישראלי בתחום הקרינה.


תהליך הצמיחה של החברה

החברה הוסמכה, מיד עם הקמתה, על ידי המשרד להגנת הסביבה בישראל למתן שירות ביצוע בדיקות קרינה ואף סקר קרינה או הערכות סיכונים קרינה. השינוי הגדול חל בשנים 2002-2004 עם הקמה של מאות אתרי סלולר בארץ וזאת התאפשר ע”י צרוף של שני מהנדסים נוספים אורן סלומון ויאיר סלם שהביאו ניסיון וידע רב בתחום הקרינה. לאחר מספר שנים בתחום, בחרה חברת ‘דגש’ לקחת צעד נוסף לגדילה וחברה אל ד”ר שמעון גבאי בכדי להקים את ‘דגש בטיחות לייזר בע”מ’, ולאחר מכן צרפו את ד”ר יוסף גראץ’ בכדי לבנות מחלקה המתמחה בתחום חיזוי הקרינה בתדר רשת החשמל ומתן שלל פתרונות לבעיות קרינה בתחום.

החברה כיום

במהלך השנים שמרה חברת ‘דגש’ על הסטנדרט הגבוה ביותר בשוק הישראלי, בכל שלבי העבודה בתחום ייעוץ קרינה: הערכת סיכונים, ביצוע מדידות קרינה, ניתוח הממצאים והגשת דוחות הבדיקה לרשויות ולמוסדות השונים. החברה מוסמכת בתקני איכות מחמירים והינה ספק מוכר של משרד הביטחון. החברה רואה את המיקצועיות, האתגרים וכמובן שביעות רצון הלקוח כערך עליון ולפיכך מספקת שירות מקצועי ביותר, מהיר, יעיל ואמין, בכל חלקי הארץ באמצעות צוות כח אדם איכותי.

חזון החברה

הנהלת החברה ועובדיה פועלים תחת חזון מאד ברור, בראשו עומדת החתירה להמשיך ולהוביל את שוק השירותים והייעוץ בתחום הקרינה הבלתי מייננת בישראל, על ידי שמירת רמה גבוהה של ידע ומקצועיות, ציוד ותוכנות, איכות העבודה ואיכות השירות. אנו רואים בעבודתנו שליחות שמטרתה העצמת הידע בנושא הקרינה הבלתי מייננת, מתן פתרונות בתחום, ואתיקה מקצועית לאורך כל הדרך.

תרומה לקהילה

אנו בחברת ‘דגש’ מאמינים כי כאשר העסק שלכם מוביל, עליכם להוביל גם בפן הערכי והחברתי. מסיבה זו אנו מרגישים מחויבים לקחת אחריות ולתרום לאוכלוסיות מוחלשות ובמצוקה. חברתנו תורמת באופן שוטף, דרך ארגוני צדקה שפעילותם מוכחת כגון אלו”ט, המרכז לרכיבה טיפולית בישראל, אגודות סיוע לנזקקים, האגודה למלחמה בסרטן ועוד. אנו רוצים לנצל פינה זו על מנת לקרוא לחברות דומות, מובילות בתחומן, לתרום גם הן לקהילה, במיוחד בתקופה זו בה קטנים התקציבים המופנים לטובת אוכלוסיות נזקקות.

רפואה תעסוקתית

לפני עשור הצטרף לחברתנו ד”ר ישראל טרייבר כיועץ מומחה לרפואה תעסוקתית, בכל הקשור לבריאות עובדים ובהיבטים הרפואיים של תנאי עבודה. ד”ר טרייבר מרצה, מסייע ומייעץ ללקוחות החברה בנושאים הקשורים לרפואה תעסוקתית בכלל, ואודות הקשר בין קרינה אלקטרו-מגנטית לבריאות העובדים בפרט. תוכלו ליצור עמנו קשר בכדי להזמין הרצאות, ייעוץ או חוות דעת רפואיות לבית העסק שלכם. לפרטים לחץ!

קרא עוד על החברה