מדי חודש מבצעת חברת ‘דגש’ עשרות פרויקטים בתחום חיזוי הקרינה (הנקראות לעיתים “סקר קרינה”). בניגוד לביצוע בדיקות קרינה מעשיות, חיזוי קרינה נותן ללקוח כלי המאפשר לו לתכנן מראש, לבחון את ההתנהגות העתידית במקום בכל הנוגע לקרינה ולבחור את דרך הפעולה בהמשך.

בתחום חיזוי קרינה עומדות לרשותנו מיטב הטכנולוגיות בכדי לטפל בחיזוי במקומות בהם לא ניתן לבצע בדיקה מעשית של עוצמת הקרינה או השדות, ואנו נדרשים לקבל החלטות לא פשוטות במבנה או במתקן. תחום זה מאוד רלוונטי כיום, ומחויב בעיקר במקרים של הקמת מתקנים חדשים או שינוי במתקנים קיימים. ביצוע סקר קרינה כולל את פרטי האתר ובהם : נתוני אנטנה, כיווני שידור, נתוני הספק, מפה מצבית של סביבת האתר ועוד פרמטרים נוספים.

כל פרויקט מלווה על ידי מהנדס מוסמך שהוא יועץ קרינה בעל וותק של שנים בתחום. כל הצוות המועסק בתחום החיזוי הינו צוות איכותי ביותר המוסמך על ידי המשרד להגנת הסביבה וברשותו כל התעודות וההסמכות לעסוק בתחום. כל צוות כולל מנהל פרויקט, שהוא מהנדס המלווה את הפרויקט החל משלב קבלת הנתונים ועד לשלב הבדיקה הסופית. לצוותים במחלקה העוסקים בתחום החיזוי יש את כל הידע, הטכנולוגיה והנגישות למידע בכדי לספק את המוצר האיכותי והמקיף ביותר, בהתאם ללוחות זמנים הקצרים ביותר, בהתאם לדרישות הלקוח.

אם אתם מתכננים לשכור יועץ קרינה לפרויקט הבא שלכם, תוכלו לראות לקוחות מוכרים ומרוצים של חברת ‘דגש’ בדף בין לקוחותינו

צריך יועץ קרינה מקצועי?

מלא פרטים למטה וניצור איתך קשר בהקדם

    הפרוייקטים שלנו