טלפונים סלולריים דלי קרינה

ilanit sitonחדשות קרינההשאר תגובה

חדשות קרינה

הקרינה האלקטרומגנטית היא נתון חשוב, אך אינה מהווה שיקול עבור רוב הצרכנים בעת בחירת טלפון נייד, עקב חוסר מודעות. מחקרים לא הוכיחו קשר סיבתי בין השימוש בטלפונים סלולריים לבין מחלת הסרטן, אך לא ניתן לטעון כי הם בטוחים לחלוטין. קיבצנו עבורכם את הטלפונים הסלולרים בעלי הקרינה הנמוכה ביותר. אם זה לא יועיל, זה בטח לא יכול להזיק.
נושא הקרינה הסלולרית לא יורד מהכותרות בזמן האחרון. המודעות גוברת, ואנשים מתאגדים כדי לסלק אנטנות שמציבות החברות הסלולריות במקומות מגוריהם, ובחלק מהמקרים המאבק מסתיים בניצחון. למרבה האבסורד, מעט מאוד נכתב ונאמר על פולטי הקרינה היותר משמעותיים – המכשירים שאנחנו נושאים איתנו לכל מקום, אולי בגלל שגם הפעילים הכי נחושים נגד האנטנות מסתובבים עם טלפון נייד והאפשרות להיפרד מהם פשוט אינה עומדת על הפרק.
אז מה אפשר לעשות? לצמצם את זמן השיחות ככל שניתן, להיעזר בדיבורית וגם לבחור מכשיר דל קרינה. מצלמה מובנית, נגן MP3, תמיכה ב-BlueTooth ומסך LCD זה נחמד, אך הקרינה היא אולי התכונה החשובה מכולן אך היא אינה מהווה שיקול עבור רוב הצרכנים בעת בחירת טלפון נייד. אולי משום שהמפעילים הסלולריים עושים כמיטב יכולתם להשכיח את העניין מהצרכנים (נסו למצוא את נתוני הקרינה בקטלוג המכשירים באתרי החברות – בהצלחה).

לקריאת הכתבה המלאה ב-ynet

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *