• 14 במרץ 2013 בשעה 13:31 #5209
  תגובה
  שירה   

  שלום רב, יש לי מספר שאלות:; 1) התקינו בביתי מיכשור שמאפשר צפייה ב VOD באמצעות חיבור DEVICE לראוטר ו- DEVICE לטלויזיה. המתקין של יס טען שאין קרינה מכיוון שזה עובד על חשמל ולא על WIFI, האמנם? ליתר ביטחון כשאנחנו לא רואים VOD אני מנתקת את שני ה- DEVICES, אבל הייתי שמחה לדעת בכל זאת אם יש קרינה.; 2) ראוטר אלחוטי- הראוטר נמצא אצלנו בסלון ולרוב אנחנו גולשים ממחשב נייד שיושב על השולחן ליד. כאשר הילדים משתמשים במחשב- האם כדאי להרחיק את הראוטר? או שמא הקרבה של המחשב לראוטר מפחיתה את הקרינה?; 3) ראיתי שאתם ממליצים בפורום על חיבור באמצעות כבל – אם אני רוצה בשעות מסוימות שהחיבור יהיה באמצעות הכבל – היכן אני משיגה כבל כזה ומה עליי לעשות?; 4) כנ”ל לגבי שעון שבת שציינתם- היכן רוכשים כזה וכיצד מתקינים אותו? האם לגבי שאלות 3 ו-4 מדובר בשירות שאוכל לקבל מכם?; תודה רבה וסליחה על כמות השאלות…

 • 8 בספטמבר 2018 בשעה 15:38 #32964
  תגובה
  אורה ברג

  אבקש תשובות לשאלות למעלה בדף זה.

 • 9 בספטמבר 2018 בשעה 8:50 #32965
  תגובה
  אריק ארבל, מהנדס חשמל

  שלום אורה

  הכותבת בשנת 2013 שאלה מספר שאלות – אנסה להתייחס:
  1. לגבי הציוד של YES – לא מכיר את הטכנולוגיה. סביר שהיום יש דברים אחרים מאחר ועברו כבר 5 שנים. בכל חשש ניתן להזמין בדיקה של מודד קרינה.
  2. לגבי ראוטר אלחוטי – כל ראוטר פולט קרינה. זה חלק מעיקרון העבודה שלו. בכל מקרה מומלץ לשמור על מרחק של מ’ מהראוטר לאזור בו שוהים שהייה ממושכת. מרחק זה מבוסס על מדידות שביצענו שבהם לא נמדדו ערכים החורגים מהמלצות המשרד להגנ”ס במרחקים הגדולים מ-1 מ’ (למעשה לרוב זה פחות, אך אני לוקח מקדם בטיחות). בכל מקרה ככל שהמכשור קרוב זה לזה הקרינה פוחתת אך במקרה של מחשב גם המשתמש מתקרב לראוטר ולכן זה פתרון פחות טוב.
  3. לגבי חיבור כבל – אני מניח שהיא מתכוונת לחיבור של כבל רשת כלומר – אינטרנט קווי. כמובן ששימוש בכבלים יעיל יותר, מהיר יותר וחושף אותנו לפחות קרינה. אך השחלת כבלים בכל הבית היא דבר מסורבל. כל זמן ששומרים על המרחקים שתיארתי בסעיף הקודם, אין בעיה להשתמש באינטרנט אלחוטי.
  4. לא מבין לאיזה שעון שבת היא מתכוונת. כנראה לא רלוונטי לכל האמור מעלה.

  בכל שאלה אני מזמין אותך ליצור קשר עם המשרד.

מענה ל־VOD וראוטר אלחוטי
פרטים:
ביטול