כחלק מגישת חברת ד.ג.ש מדידות בע”מ, לספק ללקוחותיה מענה שלם לכל ההיבטים הקשורים לקרינה בלתי מייננת, הוחלט לספק ידע ושירותים גם בתחום הרפואה התעסוקתי. צעד זה נעשה בעזרתו של ד”ר ישראל טרייבר.
רפואה תעסוקתית היא ענף ברפואה קלינית המתמקד בבריאות עובדים ובהיבטים הרפואיים של תנאי עבודה. עיקר עיסוקם של המומחים ברפואה תעסוקתית הוא בייעוץ לארגונים ולפרטים הנועד להבטיח שמירה על בריאות העובד ותנאי עבודה בטוחים. לרופאים מומחים ברפואה תעסוקתית ידע נרחב ברפואה קלינית ומיומנות מקצועית בתחומי אבחון מחלות וגורמיהן.

רפואה תעסוקתית שואפת לקדם ולשמר רמה גבוהה של בריאות פיזית, נפשית ורווחה חברתית של עובדים בכל תחומי העיסוק; מניעת עזיבת עובדים את מקום עבודתם על רקע בעיות בריאות, או דאגה לבריאותם, כתוצאה מתנאי העבודה; הגנת עובדים במקומות עבודתם מסיכונים הכרוכים בגורמי מחלות בסביבת העבודה; השמת עובדים ושימור עובדים בסביבה תעסוקתית המתאימה לכישוריהם.

בשנת 2006 הצטרף ד”ר ישראל טרייבר לחברתנו כיועץ מומחה לרפואה תעסוקתית. ד”ר טרייבר מרצה, מסייע ומייעץ ללקוחות החברה בנושאים הקשורים לרפואה תעסוקתית בכלל ואודות הקשר בין קרינה אלקטרו-מגנטית לבריאות העובדים בפרט.

להזמנת ייעוץ, הרצאות, חוות דעת רפואיות כמתואר לעיל: 1800-30-30-45

רוצה עוד אינפורמציה על רפואה תעסוקתית?

מלא פרטים למטה וניצור איתך קשר בהקדם